Vitamiinid ja mineraalid

739 toodet

Vitamiinid, mineraalid ja oomega-3: annused mikrogrammides ja milligrammides, protsent võrdlusväärtusest ja ELis lubatud väited.

739 toodet
Järjesta:
Osavi Zinc + Copper, 15mg + 1mg - 60 vegan caps
Põhinäitajadportsjon 1 kaps
15 mgOptiZinc®
1 mgCopper
2 kuudJätkub
1 kaps päevasAnnus
Osavi

Osavi Zinc + Copper, 15mg + 1mg - 60 vegan caps

15 mg OptiZinc®portsjon
10,69 €+53 fitcoin
Osavi Zinc Picolinate, 50mg - 120 vegan caps
Põhinäitajadportsjon 1 kaps
50 mgZinc picolinate
10 mgZinc
4 kuudJätkub
1 kaps päevasAnnus
Osavi

Osavi Zinc Picolinate, 50mg - 120 vegan caps

50 mg Zinc picolinateportsjon
23,19 €+115 fitcoin
Osavi Zinc Picolinate, 50mg - 180 vegan caps
Põhinäitajadportsjon 1 kaps
50 mgZinc picolinate
10 mgZinc
6 kuudJätkub
1 kaps päevasAnnus
Osavi

Osavi Zinc Picolinate, 50mg - 180 vegan caps

50 mg Zinc picolinateportsjon
24,59 €+122 fitcoin
Osavi Zinc Picolinate, 50mg - 60 vegan caps
Põhinäitajadportsjon 1 kaps
50 mgZinc picolinate
10 mgZinc
2 kuudJätkub
1 kaps päevasAnnus
Osavi

Osavi Zinc Picolinate, 50mg - 60 vegan caps

50 mg Zinc picolinateportsjon
10,79 €+53 fitcoin
OstroVit Biotin Plus - 100 tabs
Põhinäitajad
2500 µg · 5000%Biotin
15 mg · 150%Zinc
3 kuudJätkub
1 tab päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Biotin Plus - 100 tabs

2500 µg · 5000% Biotin
4,49 €0,04 €/tk
OstroVit Boron - 120 caps
Põhinäitajad
3 mgBoron
4 kuudJätkub
1 kaps päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Boron - 120 caps

3 mg Boron
6,49 €0,05 €/kaps.
OstroVit Calcium Butyrate, 750mg - 120 caps
Põhinäitajad
750 mgCalcium butyrate
240 mgbutyric acid
40 päevaJätkub
1 kaps päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Calcium Butyrate, 750mg - 120 caps

750 mg Calcium butyrate
14,79 €0,12 €/kaps.+73 fitcoin
OstroVit Chromium 200 - 200 tablets
Põhinäitajad
200 µg · 500%Chromium
7 kuudJätkub
1 tab päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Chromium 200 - 200 tablets

200 µg · 500% Chromium
5,59 €0,03 €/tk
OstroVit Collagen + Vitamin C - 400g
Põhinäitajadportsjon 10 g
9500 mgHydrolysed beef collagen
500 mgVitamin C
1 portsjon päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Collagen + Vitamin C - 400g

9500 mg Hydrolysed beef collagenportsjon
Vali maitse
15,59 €+77 fitcoin
OstroVit Folic Acid - 90 tabs
Põhinäitajad
800 mcgFolic acid
3 kuudJätkub
1 tab päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Folic Acid - 90 tabs

800 mcg Folic acid
4,99 €0,06 €/kaps.
OstroVit Inositol + B6, Unflavored - 150g
Põhinäitajad
1951 mgMyo-inositol
49 mgD-chiro-inositol
1 portsjon päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Inositol + B6, Unflavored - 150g

1951 mg Myo-inositol
10,69 €+53 fitcoin
OstroVit Magnesium Citrate Tabs - 90 tabs
Põhinäitajad
400 mgMagnesium
6 mgVitamin B6
30 päevaJätkub
1 tab päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Magnesium Citrate Tabs - 90 tabs

400 mg Magnesium
4,99 €0,06 €/kaps.
OstroVit Magnesium Citrate - 200g
Põhinäitajad
2700 mgMagnesium salts of citric acid
378 mgMagnesium
1 portsjon päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Magnesium Citrate - 200g

2700 mg Magnesium salts of citric acid
Vali maitse
8,79 €
OstroVit Magnesium Glycinate - 90 caps
Põhinäitajad
400 mg · 107%Magnesium
30 päevaJätkub
1 kaps päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Magnesium Glycinate - 90 caps

400 mg · 107% Magnesium
10,19 €0,11 €/tk+50 fitcoin
OstroVit Magnesium Malate, Natural - 120g
Põhinäitajad
150 mgMagnesium
5 mgVitamin B6
1 portsjon päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Magnesium Malate, Natural - 120g

150 mg Magnesium
16,69 €+83 fitcoin
OstroVit Marine Collagen + Hyaluronic Acid + Vitamin C - 120 caps
Põhinäitajadportsjon 4 kaps
2200 mgFish collagen
120 mgHyaluronic acid
30 päevaJätkub
1 kaps päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Marine Collagen + Hyaluronic Acid + Vitamin C - 120 caps

2200 mg Fish collagenportsjon
13,49 €0,11 €/kaps.+67 fitcoin
OstroVit Natural Vitamin C from Rose Hips - 300g
Põhinäitajad
1000 mgRose hips fruit extract
700 mgNatural vitamin C
1 portsjon päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Natural Vitamin C from Rose Hips - 300g

1000 mg Rose hips fruit extract
21,29 €+106 fitcoin
OstroVit Omega 3 D3 + K2 - 180 caps
Põhinäitajad
1000 mgFish oil
330 mgEPA
6 kuudJätkub
1 kaps päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Omega 3 D3 + K2 - 180 caps

1000 mg Fish oil
30,29 €0,17 €/kaps.+151 fitcoin
OstroVit Omega 3 D3 + K2 - 90 caps
Põhinäitajad
1000 mgFish oil
330 mgEPA
3 kuudJätkub
1 portsjon päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Omega 3 D3 + K2 - 90 caps

1000 mg Fish oil
14,99 €0,17 €/kaps.+74 fitcoin
OstroVit Triple Zinc - 90 caps
Põhinäitajad
15 mg · 150%Zinc
3 kuudJätkub
1 kaps päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Triple Zinc - 90 caps

15 mg · 150% Zinc
7,79 €0,09 €/tk
OstroVit Vit&Min 100% - 90 tablets
Põhinäitajad
264 mgCalcium
185 mgMagnesium
45 päevaJätkub
1 tab päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Vit&Min 100% - 90 tablets

264 mg Calcium
5,99 €0,07 €/kaps.
OstroVit Vit&Min FORTE - 90 tablets
Põhinäitajad
300 mgPotassium
108 mgMagnesium
45 päevaJätkub
1 tab päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Vit&Min FORTE - 90 tablets

300 mg Potassium
6,69 €0,07 €/kaps.
OstroVit Vitamin A, 800mcg - 120 caps
Põhinäitajad
800 mcgVitamin A
4 kuudJätkub
1 kaps päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Vitamin A, 800mcg - 120 caps

800 mcg Vitamin A
4,29 €0,04 €/kaps.
OstroVit Vitamin B Complex - 90 tabs
Põhinäitajad
80 mg · 100%Vitamin C
16 mg · 100%Vitamin B3
3 kuudJätkub
1 tab päevasAnnus
OstroVit

OstroVit Vitamin B Complex - 90 tabs

80 mg · 100% Vitamin C
5,19 €0,06 €/tk

Vitamiinid ja mineraalid

Vitamiinid ja mineraalid on üks väheseid rühmi, millele on ELis lubatud palju tervisealaseid väiteid. Näitame neid tootelehel ainult siis, kui päevaannus annab vähemalt 15 % võrdlusväärtusest — nii nõuab määrus.

Jaotises on eraldi vitamiinid, mineraalid, multivitamiinid ja oomega-3. Võrdle päevaportsjoni annust ja protsenti võrdlusväärtusest: suur annus ei ole alati vajalik ning mõnel ainel on lubatud ülempiir. Iga aine kohta loe lähemalt toimeainete lehtedelt.

Korduma kippuvad küsimused

Mida tähendab protsent võrdlusväärtusest etiketil?

Kui suure osa ELi märgistuse võrdlusväärtusest annab toote päevaannus.

Kas mitut vitamiini võib korraga võtta?

Jah, kuid arvesta samu aineid eri toodetes, et mitte ületada lubatud ülempiiri.

Millal vitamiine võtta?

Rasvlahustuvaid (A, D, E, K) tavaliselt rasva sisaldava toiduga; teisi pakendi juhiste järgi.

Miks on ühel vitamiinil eri vorme?

Vormid erinevad hinna, tableti suuruse ja taluvuse poolest; lubatud väited on kõigil vormidel samad.

Kas vitamiinid asendavad toitu?

Ei. Toidulisandid täiendavad mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist, mitte ei asenda seda.

Liitu uudiskirjaga

Uued tooted, kampaaniad ja pakkumised. 1× nädalas.

Saad igal ajal loobuda.