NOW Foods Saccharomyces Boulardii - 60 vcaps
- Saccharomyces boulardii
- 10 CFU
- Annus
- 1–3 kaps päevas
Pane stack kokku
Kolm toodet ühe treeningu kolmeks hetkeks. Eemalda linnuke, kui midagi on juba olemas.

- NOW Foods Saccharomyces Boulardii - 60 vcaps · põhitoode+168
- NOW Foods Ultra Omega 3-D Fish Oil - 180 softgels+544
- NOW Foods MK-7 Vitamin K-2, 300mcg Extra Strength - 120 vcaps+478
- Stacki boonus · 3 toodet+150
- 1 toodebaas
- 2 toodet+50 boonus
- 3 toodet+150 boonus
Kirjeldus
Probiootilise pärmi Saccharomyces boulardii toidulisand kapslitena, mida võtta portsjonite kaupa.
Teile, kes soovite lihtsat ühe koostisosaga probiootilist toidulisandit ja eelistate kapsleid.
NOW Foods Saccharomyces Boulardii on toidulisand, mille toimeaine on Saccharomyces boulardii. See on probiootiline pärm, mitte bakter.
Pakis on 60 kapslit. Üks portsjon on 2 kapslit, pakendis on 30 portsjonit.
- Üks toimeaine
Koostises on toimeainena Saccharomyces boulardii. Toode ei ole mitme tüve segu.
- Probiootiline pärm
Saccharomyces boulardii on pärm. Seda eristab bakteritest koostatud probiootilistest toodetest.
- Selge portsjon
Portsjon on 2 kapslit. Ühes pakis on 30 portsjonit, nii on pakendi kestust lihtne arvutada.
Mida see annab
Loe lähemalt: Bakterikultuurid
Koostis & toitumine
Koostisosad
Toimeaine on Saccharomyces boulardii. Portsjoni (2 kapslit) kogus on märgitud pakendil kolooniaid moodustavate ühikutena (CFU).
Toitumisalane teave
* RI — keskmise täiskasvanu võrdluskogus. Vitamiinide ja mineraalide protsent on NRV.
Kasutamine
Portsjon on 2 kapslit. Võtke toidulisandit vastavalt pakendil toodud juhistele.
Mitte ületada soovitatavat päevast annust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja jahedas kohas, otsese päikesevalguse eest kaitstult.
Korduma kippuvad küsimused
Mis on Saccharomyces boulardii?
See on probiootiline pärm, mis on selle toidulisandi toimeaine.
Mitu kapslit on üks portsjon?
Üks portsjon on 2 kapslit.
Mitu portsjonit pakis on?
Pakis on 60 kapslit ehk 30 portsjonit.
Kas toode sisaldab mitut tüve?
Ei. Toimeaine on ainult Saccharomyces boulardii.
Tehnilised andmed
- Tootekood
- PB-P31005
- EAN / GTIN
- 733739029348
- Bruto kaal
- 65 g
- Tootja
- NOW Foods
- Müügil alates
- 10.2026
- Vorm
- Kapslid
TurustajaFitbar Nutrition OÜ, Rävala pst 6, 10143 Tallinn, info@myfitbar.ee
Arvustused
Arvustusi veel pole
Oled seda toodet proovinud? Jaga kogemust — esimene arvustus aitab teisi kõige rohkem.







